VIDEO: Tréninková příprava s žokejem JAROSLAVEM MYŠKOU

DanielT Žádný komentář

Školící Centrum SSCHK má také i svou dostihovou stáj “chov-koni.cz“.

Tato stáj si neklade menší cíle než přistupovat ke koním individuálně a s maximální péčí a zkušeností i aplikovat teoretické poznatky vzdělávacího programu i jiných ve světě prováděných studií.

Jedním z exemplářů je i Ishat Ray po Ray of Light, 6-tiletý valach, který přišel do stáje ve velmi špatném psychickém stavu a své první zkušenosti na dráze absolvoval až ve 4 letech. Minulou sezónu se podařilo v něm probudit zájem o dostihovou práci, kterou potvrzuje i letos, neb je opravdu jiným koněm.

V současné přípravě se nacházíme již v přípravné fázi, kterou definuje nejdůležitější faktor koně a tím je jeho jezdec. Proto jsme velmi rádi, že pro první steeplechase jsme domluveni s profesionálním jezdcem Jaroslavem Myškou, který si již Ishata vyzkoušel pod sedlem u sebe doma v centru ve Valech u Poděbrad. Pan Myška především působí jako poctivý profesionál, který dostává svého slova a rovněž je výborným jezdcem.

A my se na tuto spolupráci velmi těšíme, protože první kontakt naplňuje naše očekávání profesionálního přístupu, tak vzácný v našich končinách. Viz video.

__________________________________________________________________

Po prvním výjezdu za žokejem Jaroslavem Myškou vzešel z jeho strany požadavek na vylepšení skokového projevu koně Ishat Ray.

Ishat Ray se připravuje na svůj debut ve steeplechase, kdy jeho jezdcem bude domluvený profesionál Jaroslav Myška. Z týmové spolupráce pak vychází i domácí práce.


_________________________________________________________________

Druhý výjezd Ishat Raye na trénink s Jaroslavem Myškou, po čtrnácti dnech, proběhl zdárně a lze konstatovat i zlepšení kondice i skokového projevu koně. Cílem je připravit koně pro debut v dostizích steeplechase právě v sedle s žokejem Jaroslavem Myškou.

Tentokrát byl tréninkovým partnerem kůň Goscater v sedle s jezdcem Ladislavem Kociánem, který společně s Jardou připravuje dostihové koně pro stáj Jeso v centrále ve Valech u Přelouče.

Ishat Ray běha za stáj “chov-koni.cz” pod vedením trenéra Daniela Touška v areálu Kreditgratis
Joker123
Savaya303
slot pulsa
slot deposit pulsa
Pragmatic Play
Slot88
slot online
Joker123 gaming

https://slot-pulsa.5thanniv.finalfantasyrecordkeeper.com/
https://slot-pulsa.test-infrastructure.fourthwall.com/
https://slot-pulsa.dev2.enlightedinc.com/

Share on Facebook

Přidat komentář

*