VIDEO TIP NA DOSTIH pro sázkaře a návštěvníky dostihového dne

marek Žádný komentář

DOSTIHY A SÁZKY – jak si vsadit na “šancového” koně ?!
 
Byli jste již někdy alespoň jako návštěvník na dostizích ? Dostihy jsou také velmi provázané s další tradiční aktivitou a tím je sázení na koně. Mnohým se třeba vybaví stolní hra Dostihy a sázky. Sázet lze prakticky na cokoliv, ve sportovním odvětví v podstatě standartně na kterýkoliv sport. Nicméně i když dostihy nejsou oficiálně zařazené do “kolonky” sport  (díky povaze dostihu jako selekčního kritéria v chovu A1/1) jedná se opravdu o sport nejlepších zvířecích atletů a jejich jezdců, žokejů.
 
Aby jste se přiblížili úspěchu ze sázení a užili si svůj den na dostizích, připravili jsme, ve spolupráci s odborníky, sérii videí (manuál) pro sázkaře a návštěvníky dostihového dne tak, aby se každý snadno zorientoval v povaze dostihů, uměl číst a studovat v dostihovém programu, stejně tak se “uměl podívat na koně” a pokud se rozhodne si vsadit na “svého” koně a stát se tak po dobu dostihu jeho “majitelem”, manuál by Vám měl usnadnit vhodnou volbu a nesázet podle barvy koně nebo úhledně zastřiženého ocasu. )))


1. Ferdinand Minařík: Náš přední tipař vám při pochůzce chuchelským areálem prozradí, jaký vliv může mít na výkon koně půda, závodiště, jak číst dostihový program, co zjistíte u paddocku a další informace. (Tipařuv palec)


2. Jaroslav Fabris: Handicaper Jockey Clubu ČR vám popíše, jaká je funkce handicapu jako váhové zatížení koní a zároveň nastíní, jak funguje „handicapová matematika“. (Jockey Club ČR)


3. Jiří Zlámaný: Populární dostihový komentátor, jehož hlas znáte z našich předních dostihových drah, mimo jiné píše desítky let tipy do chuchelského dostihového programu. Co všechno potřebuje, aby se dostal ke správnému tipu, vám prozradí v následujícím videu. (Chuchle Areána Praha)


4. Martin Cáp: Dostihový novinář a historik vysvětluje, proč jsou rozhovory s jezdci a trenéry důležitým zdrojem informací pro každého, kdo hledá správný tip. (Martin Cáp web)

Pro Školící Centrum SSCHK námět, kamera a střih video manuálu – Daniel Toušek

Share on Facebook

Přidat komentář

*