EXKLUSIVNÍ VIDEO rozhovor: Carolo Lopez Quesada (SPA)

DanielT Žádný komentář

Měli jsme tu milou příležitost se pozdravit při návštěvě ČR s úspěšným jezdcem, trenérem a komentátorem, svého času reprezentantem španělska ve skocích na úrovni světového poháru, CSIO a Grand Prix, panem Carolo Lopez Quesadou.

A při té příležitosti si zatrénovat a zeptat se na jeho názory a zkušenosti z praxe. Jsme rádi, že závěrem ocenil i atmosféru návštěvy České republiky, neboť i pro nás byla obohacením !

Vzhledem k jeho celoživotním zkušenostem předávaným z rodiny na rodinu jsou jeho důrazy a doporučení pro jezdce i trenéry hodné následování. 😉 Zároveň odkazujeme na jeho www stránky CABALARIUM.com, na kterých se věnuje rozebíráním dění ze světových jezdeckých kolbišť. Doporučujeme otevřít v prohlížeči Google Chrome pro překlad, protože jeho názory a především postřehy jsou velmi inspirativní a protože sám aktivně danou uroveň jezdil a zná se s mnohými světovými jmény (na videu např. foto s Erikem Navet (FRA) , daly by se jeho názory tesat do kamene. Vždyť také nově proběhla autogramiáda jeho knihy, ve které se věnuje historii světového jezdectví.

Cabalarium.com

Share on Facebook

Přidat komentář

*